Bu Ofisten ya Sahneye yada Mutfağa gidilir :)

Öncelikle belirtmeliyim ki bu tip etkinliklere bayılıyorum 🙂

Zaman içinde zamansızlık yaşıyoruz. Çoğu zaman ailemizden daha çok vakit geçirdiğimiz iş arkadaşlarımızı tanımamaktan yakınırken buluyoruz kendimizi değil mi? Her ne kadar ”Biz bir ekibiz/ takımız” gibi  yaşasakta bir yerde zincir kopuyor. Sabah  ofis asansöründe rasladığınız  en ufak bir ”Günaydın” gülücüğümüz dahi kimi zaman olmuyor. O sırada koltuğa oturmadan mailleri öncelik sırasına diziyoruz  değil mi, bir elimizde kahvemiz.

Bu tip organizasyonlarda  can- ı gönüllülük sizi bir kaç adım öne çıkartıyor.  Standart şirket içi yapılan İK  aktiviyerlerinden farkı. İlgili/ yetenekli kişiler bir araya gelip , süreci takip ediyor hepsi bu . Eğlenmenize bakın 🙂
Junior bir kariyer fili olarak samimiyetle söyleyebilrim ki, bir kaç masa ötemdeki  Senior’ların Senior’u yöneticilerimle  aradaki perdeleri aralamak için muhteşem fırsat 🙂  Kendinizi geri çekmeyin derim. Bu tür etkinliklere katılmanın bonus  ilişkiler yarattıp, iş hayatında hareketlerinizi rahatlatı ğına şahit oldum.İş yerinde sosyal bir ortamınızın olması  yada yaratmanız  new generation olarak   biraz önemli sanki 🙂

Yarışmayı HY tanıtım bir proje olarak düzenlemiş ve iki konsept geliştirmişler
Ofisten Sahneye ve Ofisten Mutfağa.. Nasıl kulağa hoş  ve lezzetli geliyor değil mi ?
Mutfak ve sahne çalışmlası ekipçe hareket etmek için samimi bir arena. Bu süreçte elde edilecek tecrübenin gülümsenerek hatırlanacağnı düşünüyorum.
Ödül, karılım koşulları ve organizasyon hakkında detaylı bilgi almak isterseniz web adreslerini  aşağıda paylaşıyorum . Sosyal medya hesaplarına web siteleri aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: